Metody płatności

W ramach sklepu internetowego www.zumahome.eu płatności realizujemy w następujący sposób:

Kartą płatniczą/kartą kredytową oraz przelewem elektronicznym za pośrednictwem zewnętrznego operatora płatniczego. System płatności internetowych, dostępny na www.zumahome.eu to mechanizm Przelewy24.pl, który dostarcza gotowe mechanizmy płatności przez internet, w postaci błyskawicznego przelewu lub płatności kartą. Korzystając z przelewu, klient ma możliwość wyboru własnego banku poprzez kliknięcie w odpowiednią ikonkę/obrazek. Dzięki zastosowanym mechanizmom, zaksięgowanie pieniędzy odbywa się w ciągu kilku minut po realizacji zlecenia płatności.

Przelewem tradycyjnym, poprzez realizację przelewu na rachunek firmowy Zumaline sp. z. o. jako właściciel i operator sklepu www.zumahome.eu. Po złożeniu zamówienia, Klient otrzymuje drogą poczty elektronicznej numer rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym Sprzedawcy, zamówienie jest przekazywane do realizacji. Wpłatę za zakupione towary należy w takiej sytuacji wykonać na konto bankowe:  BNP PARIBAS FORTIS numer konta: PL03 1600 1055 0002 3217 9978 0150.

Przy odbiorze bezpośrednio podczas odbioru paczki od kuriera. W tym celu należy zwrócić uwagę na poprawność podanego numeru telefonu, ponieważ przed dostawą pojawi się powiadomienie. Wybierając tę metodę płatności prosimy o przygotowanie wyliczonej kwoty za swoje zakupy, w celu przyśpieszenia odbioru towaru. Wybór Firmy Kurierskiej dokonywany jest przez Kupującego w procesie zamówienia z zastrzeżeniem, że Sprzedawca ma prawo dokonać zmiany wybranej firmy kurierskiej zależnie od możliwości logistycznych poszczególnych Firm Kurierskich, gabarytów kupowanego towaru oraz wybranego przez kupującego miejsca dostawy. Zmiana firmy nie zwiększy kosztów dostawy zakupionego towaru. Korzystne jest także to, że podczas dostawy za pomocą firmy DPD Polska (o czym klient informowany jest w wiadomości SMS) płatność przy odbiorze można wykonać z wykorzystaniem karty płatniczej.

Klient zobowiązany jest do zapłaty ceny za zamówiony towar, w tym za koszty dostawy, nie później niż w terminie 14 dni od dnia zawarcia umowy.

Subskrybuj nasz newsletter

Dołącz do naszego klubu i otrzymuj ciekawe informacje, promocje i rabaty.